1. ریحون
 2. تهران، زرگنده
 3. تک
 تک
سفارش نمی‌پذیرد

تک

3.5
(93)
 • ساندویچ
 • پیتزا
تهران، ظفر، فرید افشار، نونهالان، پلاک 129
ساندویچ
نوشیدنی

اطلاعات رستوران

تک

ظفر، فرید افشار، نونهالان، پلاک 129

ساعت سفارش گیری

 • همه روزه

  12:00-17:00و17:00-23:25

نظرات کاربران در مورد تک

شما هم می‌توانیدبعد از سفارش از این رستوران نظر خود را درباره سرویس این رستوران ثبت کنید.

3.5
(93)
3.6

کیفیت غذا

3.5

کیفیت بسته بندی

3.4

سرعت ارسال پیک

4.1

برخورد پیک

4.6

پیتزای قارچ و گوشت این رستوران رو برای اولین بار امتحان کردم ، خوشمزه بود.

گزارش

2.1

برگر سفارش دادم . برگرها سوخته بودن!! همون شب معده درد گرفتم... نظرات رو خونده بودم ولی فکر میکردم کسی میخواد زمین بزنه فست فود رو, ولی خودم که سفارش دادم دیدم مزخرف به تمام معنا بود... واقعا یه برگر درست کردن انقدر سخته؟! 3تا ساندویچ برگر سفارش داده بودیم و هر سه تاشون سوخته بودن! و غذاها کاملا سرد بودن... قارچ ها هم سوخاری نبودن و مزه خام میدادن!

گزارش

2.2

سفارش من در ساعت 12:22 ثبت شد قرار بود ساعت 13:15 به دستم برسد که نهایتا بعد از 2 بار پیگیر در ساعت 14:05 به اینجانب تحویل شد غدا کاملا سرد و به عبارتی یخ بود پیتزا هیچ گونه چیدمانی نداشت و اینطور به نظر می رسید که از اضافی غذای دیگران تشکیل شده باشد قارچ ها به شدت سرد و ماسیده بودند در کل به معنای واقعی افتضاح و بد بود به نظرم بهتر هست ریحون با همچین رستوران هایی همکاری نداشته باشد. مرسی

گزارش

2.1

سلام بنده در تاریخ 25 دی ماه 96، یک پیتزای سرآشپز سفارش دادم. پیتزا 25 دقیقه دیرتر از زمانی که باید به دستم میرسید، تحویل بنده شد. بسته بندی هم واقعا در حد آماتور بود. بنظرم ضعیف ترین برند کارتن برای تهیه بسته ای که پیتزا را در اون میگذارن استفاده شده بود. از همه اینا که بگذریم، داخل پیتزا موی سرآشپز هم وجود داشت. من نمیدونم دوستان چجوری غذا را طبخ کردن که مو هم داخل پیتزا وجود داشتش. در هر حال من بایستی این تجربه را با سایر دوستان به اشتراک میگذاشتم. خیلی زشته که نظافت و بهداشت را فدای دو ریال سود بیشتر کنیم. از ریحون هم تقاضا دارم که بیشتر روی وضعیت چنین رستوران هایی نظارت و در همکاری با اون ها تجدید نظر کنه.

گزارش

2.5

سری قبل هم ازش خرید کردم همه پیتزاها از لحاظ ظاهر و طعم مثل همه و کیفیت متوسط رو ب پایین داره. البته هرچقدر پول بدی آش میخوری اما دیگه انتظار میره یک حداقلی رو رعایت کنند. ممنون

گزارش

4.7

سلام. کیفیت غذا بسیار خوب بود. غذا گرم به دستم رسید. برخورد پیک عالی بود. قیمت هم مناسب بود. با تشکر از ریحون

گزارش

لیست سفارش شما

لیست سفارش شما خالی است

  میانبر ها:

  مجموعه سبد خرید

  0

  تومان

  مالیات بر ارزش افزوده؟

  0

  تومان

  هزینه بسته بندی؟

  0

  تومان

  هزینه ارسال پس از تعیین آدرس ارسال سفارش مشخص خواهد شد؟

  جمع سفارش شما

  0تومان

  مراقبت و محافظت از حساب کاربری و رمزعبور هر کاربر بر عهده خود کاربر می باشد. ریحون سریعترین راه سفارش آنلاین غذا است. منو عکس دار رستوران های اطرافتان را بر اساس محله خود به راحتی مشاهده کنید و سفارش دهید.

  لیست رستوران ها
  • اپلیکیشن‌های موبایل

  © 2017, Reyhoon, All Rights Reserved.