1. ریحون
 2. تهران، پونک
 3. نون و ریحون
نون و ریحون
سفارش می‌پذیرد

نون و ریحون

3.8
(66)
 • غذای پلویی
 • چلو کباب
 • خوراک
تهران، همت غرب، بعد از اشرفی اصفهانی، بلوار عدل، نبش حیدری مقدم، پلاک ۴
ویژه افطار
چلو کباب
پیش غذا
نوشیدنی

اطلاعات رستوران

نون و ریحون

همت غرب، بعد از اشرفی اصفهانی، بلوار عدل، نبش حیدری مقدم، پلاک ۴

ساعت سفارش گیری

 • همه روزه

  11:30-16:30و18:30-23:25

نظرات کاربران در مورد نون و ریحون

شما هم می‌توانیدبعد از سفارش از این رستوران نظر خود را درباره سرویس این رستوران ثبت کنید.

3.8
(66)
4

کیفیت غذا

3.7

کیفیت بسته بندی

3.6

سرعت ارسال پیک

4.5

برخورد پیک

2.7

یک ساعت و ده دقیقه طول کشید تا غذا رو بیارن

گزارش

2.1

کیفیت کباب کوبیده بقدری بد و افتضاح بود که هیچ کس میلی به خوردن نداشت مبلغ 5000 تومان هزینه بسته بندی دریافت شده بود در صورتی که غذا را در یک نایلون معمولی ارسال کرده بودند چون یکی از دوستان غذا را تحویل گرفت و در جریان هزینه ها نبود وگرنه بنده به هیچ وجه چنین غذایی را تحویل نمی گرفتم

گزارش

2.4

به معنی واقعی ارزش قیمتش رو نداشت! نه کیفیتش و حجم اندک خوارکش که واقعا نمیدونم چی فکر کرده بودند! اندازه یه سیخ جگر بود! فاقد ساده ترین دورچینی که فکرش بکنید!! فقط به اندازه ی یه سیخ کوچک جوجه و یه نون تافتون! تنها نقطه ی قوت غذا نونش بود!!!

گزارش

3.9

ایراداتی به بسته بندی غذای ارسالی و سرعت کم ارسال غذا دارم جوری که غذا سرد تحویل شد و مجبور شدیم دوباره گرمش کنیم. اما کیفیت غذاش مناسبه.

گزارش

3.6

غذا با احتساب تخفیفی که من گرفتم ارزش داشت ، با قیمت واقعیش شبیه شوخی بود. یه کوبیده کاملا معمولی و نه چیزی که بتونم خودم رو راضی کنم یه زمانی مجدد سفارش بدم

گزارش

4.4

رستوران سه پرس بال رو تو یه ظرف معمولی سرهم ریخته بود و تحویل داد. درحالی که وقت سفارش گذاری برای هر پرس هزار تومن جداگانه گرفته بود. کلا موضوع پیک رایگان رو از طریق هزینه بسته بندی جبران کرد والا غذاش که کیفیت خوبی داره.

گزارش

3.4

کباب معمولی بسته بندی ضعیف

گزارش

3.3

غذا رو بیش از یه ساعت طول کشید تا بیاد

گزارش

5.0

جدا از بسته بندي عالي ، ارسال سريع و غذاي گرم، نان تازه و ريحان كه همراه غذا ارسال مي شود عاليست. دومين بار است كه از اين رستوران سفارش مي دهم و هر دو سري عالي بوده است.

گزارش

2.2

به تمام معنا افتضاح، دقیقا یکساعت و نیم ژول کشید غذا به دستم برسه، بجای نون تافتون یک تکه سنگک بیات و خشک گذاشته بودند، غذا سرد و یخ زده، پشتیبانی ریحون هم در خواب، نزدیک 20 بار زنگ زدم: شما نفر اول در صف انتظار و دریغ از پاسخگویی، واقعا برای اپلیکیشن ریحون متاسفم!

گزارش

2.0

رستوران بسیاااااار بدی هستش من دوبار ازشون غذا گرفتم هر دوبار هم ناراضی بودم هم بسیار با تاخیر غذارو بصورت یخ کرده ارسال کردن و حتی سفارش منو ناقص به دستم رسوندن، از همه مهمتر بسیار هم دروغگو هستن چرا که من بابت پیگیری دیرکرد سفارش غذام تماس گرفتم گفتن دو دقیقه دیگه غذا به دستتون میرسه در صورتیکه تا حداقل 40 دقیقه بعدش غذا به دست من نرسید...علیرغم اینکه از لحاظ مسافت بسیار به شرکت ما نزدیک هستن.من نه تنها خودم دیگه ازشون خرید نمیکنم بلکه تمامی همکارانم با وجودی که شرکت بزرگی هستیم و میتونست مشتریان زیادی توی سازمان ما جلب کنه به تمامی همکارانم ابلاغ میکنم از رستوران نون و ریحون غذایی سفارش ندن.

گزارش

5.0

غذای این رستوران واقعا کیفیت خیلی خوبی داره

گزارش

2.5

یه کباب معمولی با برنج هندی، نسبت به قیمت اصلا ارزش نداشت.

گزارش

5.0

طعم کباب خیلی خوبه فقط زیادی تُرده. نان هم علی رغم دفعات قبل که نان داغ و تازه بود، تازه نبود!

گزارش

4.4

كيفيت غذا عاليه و همچنين بسته بندي خوبي داره، كوبيده گوسفندي بي نقص و حرفه اي بود و بال كبابي بهترين بال كبابي بود كه تو عمرم خوردم! با وجود تاكيدم بر اينكه نوشابه زرد باشه ولي طبق معمول سفارشات در ريحون كامنت مشتري موقع سفارش خونده نميشه و نوشابه مشكي فرستاده شدكه اين يك ضعفه و بايد براش فكري بشه.

گزارش

5.0

برای چندمین بار از سفارش غذا به نون و ریحون کاملا راضی ام. مزه کباب فوق العاده بود، طعم کباب های خونگی می داد، غذا داغ داغ سرو شده بود، نان داغ از همه بهتر و در کل تجربه خوبی بود!

گزارش

5.0

خوب بود راضیم

گزارش

5.0

نون داغ تازه عالی بود. فقط یادتون باشه نون را جداگانه باید سفارش بدید.

گزارش

5.0

همیشه خیلی عالی بود فقط سایز کباب کوبیده کوچیک بود

گزارش

2.8

کباب بوی دنبه می داد و بیرون کباب سوخته بود و داخل خام برنج با کیفیت نبود و خیلی خشک بود و دم نکشیده بود. (من کلا کته رو ترجیه می دم) زیتون پرورده هم خوب طعم دهی نشده بود. سرعت دریافت غذا عالی بود پیک هم فکر کنم مدیر رستوران بود.

گزارش

3.6

کباب گوسفندی خوب بود ولی حجمش کم بود

گزارش

4.4

همه‌چیز خوب بود ولی من فکر میکردم میشه مثل جاهای دیگه میشه با پوز پرداخت کرد که ظاهرا نمیشه، یا شایدم میشه من خنگم ! به هر حال مرسی، همه چیز در کل عالی بود.

گزارش

4.1

کیفت خوب اما حجم کباب کم بود

گزارش

5.0

در کل همه غذاهاش عالیهههه😍😍😍

گزارش

لیست سفارش شما

لیست سفارش شما خالی است

  میانبر ها:

  مجموعه سبد خرید

  0

  تومان

  مالیات بر ارزش افزوده؟

  0

  تومان

  هزینه بسته بندی؟

  0

  تومان

  هزینه ارسال پس از تعیین آدرس ارسال سفارش مشخص خواهد شد؟

  جمع سفارش شما

  0تومان

  مراقبت و محافظت از حساب کاربری و رمزعبور هر کاربر بر عهده خود کاربر می باشد. ریحون سریعترین راه سفارش آنلاین غذا است. منو عکس دار رستوران های اطرافتان را بر اساس محله خود به راحتی مشاهده کنید و سفارش دهید.

  لیست رستوران ها
  • اپلیکیشن‌های موبایل

  © 2017, Reyhoon, All Rights Reserved.