1. ریحون
 2. تهران، درب دوم
 3. چاشنی
 چاشنی
سفارش می‌پذیرد

چاشنی

4.1
(76)
 • غذای خانگی
 • آش
 • حلیم
تهران، شریعتی، ابتدای دولت، نرسدیه به خیابان نعمتی، جنب حسینیه یزدی ها

اطلاعات رستوران

چاشنی

شریعتی، ابتدای دولت، نرسدیه به خیابان نعمتی، جنب حسینیه یزدی ها

ساعت سفارش گیری

 • همه روزه

  8:00-11:00و11:00-17:00و17:00-23:30

نظرات کاربران در مورد چاشنی

شما هم می‌توانیدبعد از سفارش از این رستوران نظر خود را درباره سرویس این رستوران ثبت کنید.

4.1
(76)
4

کیفیت غذا

3.9

کیفیت بسته بندی

4.2

سرعت ارسال پیک

4.3

برخورد پیک

5.0

عالي

گزارش

5.0

سرعت ارسال و بسته بندی عالی طعم و عطر ته چین خیلی خوب بود شله قلمکارتون رو هم قبلا تست کرده بودم مثل همیشه عالی ممنون از ریحون ممنون از چاشنی

گزارش

2.2

غذای کاملاً سرد-توی یک بسته بندی داغون-خیار شور آغالی-بدون نان لواش که در منو بود-نان سنگک اضافه که 1500 تومان پولش رو گرفتند تقریباً 1/4 یک نان، بصورت بیات و مانده بود. یکی از بدترین تجربه های ریحون بود که داشتم. واقعاً متاسفم

گزارش

5.0

کیفیت و قیمت غذاهاتون تو منطقه بهترینه مخصوصا آش و حلیمتون ممنون از بسته بندی و ارسال سریع و پیک مودبتون

گزارش

3.0

هوا بارانى بود و بسته بندى ضربه خورده، ضرب آلومينيومى خم شده و كمى خيش شده بود در نتيجه غذا بهم ريخته بود، با اين هزينه پيك واقعا اين سرويس مزخرفه.

گزارش

2.5

بسیار تجربه بدی بود؛ کیفیت غذا نامناسب بود؛ خوروشت مستقیم بر روی برنج ریخته شده بود و کاملا شفته شده بود؛ حتی یک قاشق هم همراه غذا فرستاده نشده بود و بدون هرگونه بسته بندی ظرف یکبار مصرف غذا داخل یک مشما تحویل داده شد با وجودی که هزینه غذا نسبت به بسیاری از دیگر مجموعه ها بیشتر بود و هفت هزار تومان هم هزینه حمل گرفتند با اینکه مقصد بسیار نزدیک بود

گزارش

4.9

ارسال سریع و داغ غذا ، غذای ایرانی و با کیفیت و قیمت مناسب از نقاط قوت این رستوران هستند ولی بنظر میرسه گوشت کمی در غذاهاشون استفاده میکنند.

گزارش

5.0

طعم ومزه قورمه سبزی خیلی خوب وعالی بود ممنون

گزارش

لیست سفارش شما

لیست سفارش شما خالی است

  مجموعه سبد خرید

  0

  تومان

  مالیات بر ارزش افزوده؟

  0

  تومان

  نحوه محاسبه مالیات بر اساس سیاست رستوران است. ریحون هیچ سودی از این هزینه ندارد و تمام مبلغ دریافتی بابت مالیات بر ارزش افزوده کاملا به رستوران پرداخت خواهد شد.

  هزینه بسته بندی؟

  0

  تومان

  هزینه‌ی بسته بندی بر اساس شیوه قیمت‌گذاری رستوران محاسبه می‌شود. ریحون هیچ‌گونه دخل و تصرفی در نحوه‌ی محاسبه این هزینه ندارد.

  هزینه ارسال پس از تعیین آدرس ارسال سفارش مشخص خواهد شد؟

  هزینه‌ی ارسال به مناطق مخلتف توسط رستوران تعیین می‌شود. ریحون سودی از این هزینه ندارد و تمام مبلغ دریافتی به رستوران پرداخت می‌شود. در صورت وجود اختلاف در هزینه پس از ثبت سفارش، مابه‌التفاوت آن به حساب کاربری شما بازگشت داده خواهد شد.

  جمع سفارش شما

  0تومان

  مراقبت و محافظت از حساب کاربری و رمزعبور هر کاربر بر عهده خود کاربر می باشد. ریحون سریعترین راه سفارش آنلاین غذا است. منو عکس دار رستوران های اطرافتان را بر اساس محله خود به راحتی مشاهده کنید و سفارش دهید.

  لیست رستوران ها
  • اپلیکیشن‌های موبایل

  © 2017, Reyhoon, All Rights Reserved.