1. ریحون
 2. تهران، بخارست
 3. دیدنی ها
دیدنی ها
شروع سفارش از 12:00

دیدنی ها

3.8
(103)
 • پاستا
 • غذای پلویی
 • کباب
 • پیتزا
 • غذای دریایی
تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارک ساعی، پلاک ۲۳۱۸

اطلاعات رستوران

دیدنی ها

خیابان ولیعصر، روبروی پارک ساعی، پلاک ۲۳۱۸

ساعت سفارش گیری

 • همه روزه

  12:00-15:55و20:00-22:55

نظرات کاربران در مورد دیدنی ها

شما هم می‌توانیدبعد از سفارش از این رستوران نظر خود را درباره سرویس این رستوران ثبت کنید.

3.8
(103)
4

کیفیت غذا

4

کیفیت بسته بندی

3.5

سرعت ارسال پیک

4.1

برخورد پیک

2.4

من سفارش سوپ هم داشتم که سوپ و فراموش کرده بودن. اما جدا از اون غذا خیلی سرد بود و این غذا اصلا اون انتظاری که از جوجه ترش داشتم نبود. خیلی سرهم بندی بود. یه تیکه کته و چند تکه جوجه رب انار خورده و گوجه فقط و فقط.

گزارش

2.4

واقعا متاسفم واسه همچین رستورانی در این منطقه. تو عکس یک چیز نشون میدن چیزی که میارن یه چیز دیگه. من مرغ سرخ شده سفارش دادم یه تیکه مرغ خام گذاشته بودن کنار برنج تو ظرف بدون هیچ چیز دیگه یعنی میگم گول اون عکسو نخورین با یه قاشق چنگال کنارش اوردن واقعا افتضاح بود. مرغشو بزور تیکه میکردم اینقدر خام بود نصفه گوشتشم به استخونش چسبیده بود از خامی

گزارش

3.8

در صفحه پیگیری زده بود نهایت تا 14:01 سفارش به دستم میرسه. یعنی 45 دقیقه بعد از ثبت سفارش اما سفارشم 14:45 دقیقه به دستم رسید و پشتیبان بیگی هم کاملا سرد با این تاخیر برخورد کرد از پیشنهاد همکاران در الوپیک بابت سفارش دادن از ریحون پشیمون شدم و ترجیح میدم از چیلیوری سفارش بدهم هرچند 25 درصد تخفیف نداره اما کیفیت خدمات داره و بسته بندی و کیفیت غذای رستوران دیدنی ها وقتی از چیلیوری سفارش میدادم خیلی بهتر بود حتی شک کردم که خودتون سفارش رو ارسال کردید من که به کل پشیمون شدم چرا به چیلیوری پشت کردم و از سرویس شما استفاده کردم

گزارش

2.3

غذا افتضاح بود افتضاح؛ برنج که خیر شده بود و جوجه ها هم اصلاً مثل همیشه نبود؛ تعجب می‌کنم از رستوران خوب دیدنی‌ها این بدکیفیتی بعید بود!

گزارش

5.0

باز هم تحویل غذایی جز سفارش! من جوجه غوره بادمجان سفارش دادم، اما قیمه بادمجان تحویل گرفتم. واقعاً فکری به حال این موضوع بکنید.

گزارش

4.1

متاسفانه غذا هيچ دورچيني نداشت به غير از دوتا ترب!!

گزارش

2.1

افتضاح بود ، غذا فوق العاده دیر رسید ، قاشق چنگال خبری نبود و کلا هیچ سرویسی ارائه نمیکردن فک میکنم این نحوه برخورد فقط بخاطر ثبت سفارش آنلاین بودنه چون تجربه سفارش تلفنی رو داشتم و این خوب نیست که برای سفارشات آنلاین و تماس مستقیم تفاوت قائل میشن در کل تجربه خوی نداشتم و غذا هم با اینکه 1 دقیقه با ما فاصله داشت یک ساعت دیر رسید و همینطور فوق العاده سرد

گزارش

2.1

‏فکر کن با کلی امید و آرزو قرمه‌سبزی سفارش بدی و بعد واست خورشت کرفس بیارن 😱😱😱 ⁧‫

گزارش

3.5

نسبت جوجه کباب به برنج خیلی کم بود.

گزارش

3.5

غذا سرد بود كميت غذا خوب نبود نون هم خيلي بيان و بد

گزارش

3.9

غذا خوب بود ، ولي غذا بعد از بيشتر از ١/٥ ساعت به دست من رسيد در حاليكه خيييلي به ما نزديك بودند و بنا به گفته پيك رستوران چون از ريحون سفارش دادم اينطور شده بايد مستقيم به خودشون زنگ ميزدم

گزارش

3.2

خيليييي دير اوردن

گزارش

2.1

غذا سرد بود و با اینکه خیلی به رستوران نزدیک هستیم دیر آوردن و سرد بود

گزارش

2.7

من مشتری قدیمی این رستوران هستم . جالب بود که با اینکه همان مبلغ را پرداخت کردم اما حجم غذای ارسالی دقیقا نصف بود ! این رستوران دقیقا در سفارشات برای اسنپ فود و ریحون کم فروش میکند و این بسیار بد است !

گزارش

5.0

Fogholade👌👌👌

گزارش

3.5

ماليات بر ارزش افزوده رو حذف كنن عالي ميشه

گزارش

3.5

چرا ماليات بر ارزش افزوده ميگيرن؟! واقعا با اون حجم غذا ماليات گرفتن درست نيست، حجم غذا كمه جوجه روز گرفتم كيفيت خوبي داشت اما براي حجم غذا و يا ماليات يه كاري بكنند لطفا

گزارش

2.1

غذای دریافتی به شدت سرد بود

گزارش

2.5

ماهی سفارش دادم. ننوشته بود خوراک ماهی! ولی برنج نداشت!! تو سایت هیچ گزینه ای هم برای ماهی با برنج نبود. کلا این رستوران با برنج مشکل داره!! غذاهایی هم که برنج دارن خیلی مقدارش کمه.

گزارش

2.4

سلام افتضاح بود .غذا حجمش کم بود .باتوجه به اینکه غذا خوراک بختیاری بود نون کم بود .انگار غذا مونده ته ظرف ها باشه و مجدد داغ کرده باشن و بسته بندی.

گزارش

4.8

زیتون پرورده اش عالی بود! کبابش هم خوشمزه بود

گزارش

3.5

کیفیت غذاش به نظرم خیلی خوبه ولی دقیقا 2 ساعت طول کشید غذا به دستم برسه و این باعث شد دیگه هیچ وقت از این رستوران سفارش غذا ندم.

گزارش

2.7

تا حالا اینقدر غذا دیر دستم نرسیده بود!!! همکارم نیم ساعت بعد من از یک جای دیگه سفارش داد غذاشم خورد غذای من نرسیده بود!!!

گزارش

5.0

مالیات بر ارزش افزوده میگیره که غیرقانونیه

گزارش

لیست سفارش شما

لیست سفارش شما خالی است

  میانبر ها:

  مجموعه سبد خرید

  0

  تومان

  مالیات بر ارزش افزوده؟

  0

  تومان

  هزینه بسته بندی؟

  0

  تومان

  هزینه ارسال پس از تعیین آدرس ارسال سفارش مشخص خواهد شد؟

  جمع سفارش شما

  0تومان

  مراقبت و محافظت از حساب کاربری و رمزعبور هر کاربر بر عهده خود کاربر می باشد. ریحون سریعترین راه سفارش آنلاین غذا است. منو عکس دار رستوران های اطرافتان را بر اساس محله خود به راحتی مشاهده کنید و سفارش دهید.

  لیست رستوران ها
  • اپلیکیشن‌های موبایل

  © 2017, Reyhoon, All Rights Reserved.