1. ریحون
 2. تهران، نازی آباد
 3. آویشن
 آویشن
شروع سفارش از 12:00

آویشن

3.6
(13)
 • غذای پلویی
 • خوراک
 • خورشت
 • کباب
تهران، نازی آباد، خیابان اکبر مشهدی، خیابان خدایاری، بن بست احدی شرقی، جنب هایپر استار، پلاک ۲
چلو کباب
نوشیدنی

اطلاعات رستوران

آویشن

نازی آباد، خیابان اکبر مشهدی، خیابان خدایاری، بن بست احدی شرقی، جنب هایپر استار، پلاک ۲

ساعت سفارش گیری

 • همه روزه

  12:00-16:15و19:00-21:55

نظرات کاربران در مورد آویشن

شما هم می‌توانیدبعد از سفارش از این رستوران نظر خود را درباره سرویس این رستوران ثبت کنید.

3.6
(13)
3.5

کیفیت غذا

3.4

کیفیت بسته بندی

4.2

سرعت ارسال پیک

3.9

برخورد پیک

2.4

کوبیده اش رو که از روی گوشت عبور داده بودن، غذا سرد بود، سالاد کهنه بود کاهوهاش قهوه ای شده بود، کلا خوب نبود امیدوارم درستش کنن

گزارش

3.8

سلام کیفیت غذا بد نبود متوسط بود ولی بسته بندی غذا بد بود و نصف خورشت ریخته بود توی ظرف...

گزارش

5.0

حالشوبردیم مشتی هستید.

گزارش

3.0

با سلام. من به وفور از تمامی سایت های فروش آنلاین غذا تا به حال سفارش دادم و تجربه رستوران گردی مناسبی دارم و در ارایه نظر خودم سعی دارم انصاف رو رعایت کنم. سفارش ما چلوکباب مخصوص (کوبیده دو سیخ) و چلو جوجه مخصوص بود به همراه دوغ که بار اول پیک دو تا چلوکباب کوبیده معمولی (تک سیخ) آورد. من تاکید داشتم که نان و پیاز همراه غذا سرو شود که بود به همراه دو تا ماست تک نفره. با پشتیبانی ریحون تماس گرفتم بسیار خوب و سریع پیگیری کردن قرار شد پیک رستوران بیاد غذاها رو ببره دوباره غذای درست رو بیاره. که برای جلوگیری از دوباره کاری میتونست غذاهای درست رو بیاره رو قبلیارو ببره. وقتی اومد من به حسب رعایت اخلاق علاوه بر غذاها سرویس نان و پیاز و ماست تک نفره رو دست نخورده پس دادم گفتم حتما همراه غذای جدید دوباره میاره اما این بار خبری از ماست نبود. جا داره دو نکته رو بگم. چند روز قبل (تقریبا یک هفته یا کمتر) از این سفارش بنده عینا همین غذاها رو حضوری از محل کترینگ آویشن تهیه کردم که جالبه 1- ظرف آلومینیومی غذا بزرگ تر (طول بیشتر و عمق یکسان) با ظروف سفارش آنلاین داشت و 2- ماست تک نفره هم رایگان روی هر دو پرس غذا بود که در سفارش آنلاین (وقی غذاهای درست رو پیک دوباره آورد) نبود. جوجه مخصوص حجمش نسبت به قبل کمتر بود و طعم خاصی نداشت و کوبیده دوسیخ سایزش کوچکتر از رستوران های مشابه منطقه اما خوشمزه بود. همراه غذا فقط کره گیاهی بود و گوجه کوچک و سماق و خبری از فلفل یا پک دستمال و خلال دندان نبود. کیفیت برنج معمولی. پیک رستوران یک نوجوان بود که برخوردی معمولی داشت و بنده با شناختی که از مدیریت رستوران داشتم نکات فعلی رو به پیک گوشزد کردم و خواستم به اطلاع مدیریت برسونه. غذا کاملا داغ و سریع به دستمون رسید. در مجموع تا مدت ها از این رستوران سفارش نخواهم گرفت.

گزارش

3.4

بسته بندی افتضاح

گزارش

لیست سفارش شما

لیست سفارش شما خالی است

  میانبر ها:

  مجموعه سبد خرید

  0

  تومان

  مالیات بر ارزش افزوده؟

  0

  تومان

  هزینه بسته بندی؟

  0

  تومان

  هزینه ارسال پس از تعیین آدرس ارسال سفارش مشخص خواهد شد؟

  جمع سفارش شما

  0تومان

  مراقبت و محافظت از حساب کاربری و رمزعبور هر کاربر بر عهده خود کاربر می باشد. ریحون سریعترین راه سفارش آنلاین غذا است. منو عکس دار رستوران های اطرافتان را بر اساس محله خود به راحتی مشاهده کنید و سفارش دهید.

  لیست رستوران ها
  • اپلیکیشن‌های موبایل

  © 2017, Reyhoon, All Rights Reserved.