همه باهم! | کمک به زلزله زدگان کرمانشاه

درست هفته پیش بود که یک زمین‌لرزه 7.3 ریشتری، استان‌ها و شهر های غربی کشور را به‌شدت لرزاند. در پس این زلزله بزرگ و ناراحت‌کننده، هزاران ساختمان ویران شدند و تعداد زیادی از هم‌وطنان عزیزمان کشته و زخمی شدند. پس‌ازاین اتفاق بسیار ناراحت‌کننده، تعداد زیادی از مردم دیگر شهرهای ایران و همچنین بازیگران سینما و افراد مشهور جامعه، اقدام به فعالیت شخصی و جمع‌آوری کمک برای زلزله‌زدگان کردند.  لوازمی مثل پتو، غذا کنسروی، چادر و لوازم بهداشتی از کالاهای ضروری و موردنیاز زلزله‌زدگان است که توسط مردم جمع‌آوری و به کمک کامیون‌ها و ماشین‌های باربری به کرمانشاه ارسال شد. در کنار تمام این کمک‌ها، طبق روال همیشگی، جمعیت بزرگ هلال‌احمر، به‌سرعت وارد عمل شده و فعالیت خود را برای کمک به زلزله‌زدگان در کرمانشاه آغاز کرد.

زلزله-کرمانشاه

همراه با هلال‌احمر به یاری آسیب‌دیدگان زلزله برویم

سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون، با ابراز تأسف و ناراحتی از این اتفاق ناگوار، اقدام به همکاری با جمعیت هلال‌احمر کرده است. درنتیجه کاربران عزیز ریحون می‌توانند با مراجعه صفحه مخصوص “همه باهم” به آدرس reyhoon.com، اقدام به پرداخت وجوه نقد به میزان دلخواه کرده تا در این حرکت انسان دوستانه، با ریحون و سازمان هلال‌احمر همراه باشند. به ازای مشارکت شما عزیزان، ریحون هم به همان میزان و تا سقف 50 میلیون تومان در قالب اقلام موردنیاز، به آسیب دیدگان زلزله کمک خواهد کرد. پس از جمع‌آوری وجوه نقد پرداخت‌شده توسط شما کاربران عزیز، مبلغ نهایی برای خرید آب، پتو، غذای کنسروی، چادر و لوازم بهداشتی، به‌حساب رسمی سازمان هلال‌احمر واریز خواهد شد. گفتنی است که می توانید مردمی کمک شده را همزمان در صفحه رسمی این کمپین مشاهده کنید.

باشد که مردم سراسر کشور در سلامت، آرامش و رفاه باشند

امتیاز شما :

رضا در رشته‌ی مترجمی زبان انگلیسی تحصیل کرده و بیش از 4 سال سابقه نویسندگی حرفه‌ای در زمینه های مختلف مثل خودرو، بازی و غذا را دارد. از کودکی هم عاشق بازی‌های ویدیوی و مسابقات اتومبیل‌رانی بوده‌. زمان آزادش را صرف بازی و تیون کردن خودرو‌های مسابقه‌ای می‌کند. رضا سال‌ها World of Warcraft بازی کرده و طرفدار پروپاقرص بلیزارد و بازی‌های‌اش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*