معرفی رستوران چیترچیکن و سفارش آنلاین غذا و مشاهده منوی اینترنتی

چیترچیکن یه رستوران با انواع سوخاری، برگر، ساندویچ و پیتزاست. ما به پیشنهاد رستوران، پیتزای چیترمیکس و برگر چیترچیکن رو امتحان کردیم. مثل روال همیشه، ما هر­هفته دوبار ریحون‌گردی داریم؛ تو ریحون‌گردی میریم رستوران­های خوب تو ریحون رو بررسی می­کنیم، غذا­های خوشمزه‌شونو امتحان می­کنیم و منوی پیشنهادی رستوران­ها رو با شما ریحونی­های عزیز در­میون میذاریم. تو ریحون‌گردی این ‌هفته، به­ سراغ رستوران چیترچیکن رفتیم تا ببینیم پشت منوی طولانی و بلند بالاش، چه غذاهای خوشمزه­ای منتظرمونه.

پیتزای چیتر میکس، ترکیبی از مرغ و استیک به همراه قارچ و فلفله که گوشت استیکش خیلی نرمه و خوب مزه‌دارشده. برگر چیتر چیکن هم فیله سوخاریه که خیلی ترده و نونش شبیه نون‌های مک‌دونالده. چیترچیکن چهار تا سس مخصوص داره که خیلی معروفه و خیلی خوش‌طعمه. سس سیر، هات‌بین، باربیکیو و استریپس که همه‌شون عالیه و پیشنهاد می‌کنیم همه‌شو امتحان کنین. البته اگه به غذای تند علاقه دارین، هات‌بین یه چیز دیگه‌س.

منوی چیترچیکن خیلی متنوع و پر و پیمونه و خوبی‌ش اینه که یه سری باکس داره که داخلش مجموعه‌ای از غذاهاشه و قیمتش به صرفه‌تره.  مثلا باکس چیترپلاس اسپایسی که 6 تکه چیتر لقمه، 2 تکه بال و کتف، قارچ سوخاری، سیب‌زمینی و یه برگر و نوشابه داره و قیمتش 34 تومنه. اگه یه جمع دوستانه هستین که یکی‌تون برگر می‌خواین و بقیه سوخاری، این باکس انتخاب خوبیه.

راستی چیترچیکن چند تا شعبه دیگه هم داره که ما به شعبه سعادت‌آبادش رفتیم. شما تا حالا سوخاری‌های چیترچیکن رو امتحان کردین؟ نظرتون چیه؟

رضا در رشته‌ی مترجمی زبان انگلیسی تحصیل کرده و بیش از 4 سال سابقه نویسندگی حرفه‌ای در زمینه های مختلف مثل خودرو، بازی و غذا را دارد. از کودکی هم عاشق بازی‌های ویدیوی و مسابقات اتومبیل‌رانی بوده‌. زمان آزادش را صرف بازی و تیون کردن خودرو‌های مسابقه‌ای می‌کند. رضا سال‌ها World of Warcraft بازی کرده و طرفدار پروپاقرص بلیزارد و بازی‌های‌اش است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*