سرویس سفارش آنلاین غذا در کرج ، ریحون | بهترین رستوران و فست فود ها

سرویس سفارش آنلاین غذا در کرج ، ریحون

سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون، همواره در مسیر رشد و ترقی قرار دارد. ریحون در بدو تولد، تنها رستوران های شهر تهران را تحت پوشش خود داشت؛ اما حالا با گذشت زمان بسیار کوتاهی، ریحون به شهر های دماوند، گیلاوند، پردیس و شهرری هم رسیده است. گفتنی است که از ۲۴ ام شهریور ماه ریحون فعالیت خود را در استان البرز یا همان کرج آغاز کرده است؛ به طوری که شما می توانید از رستوران های خوب کرج مثل یو، کارنو، خانه برگر، رفتاری هات، ژافه، گلیه وار، چارکول، چیلیزوایلدلند و بسیاری رستوران های خوب دیگر، غذای مورد نظر خود را انتخاب کرده و تنها با چند کلیک، آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. به طور کلی ریحون یک سامانه سفارش آنلاین غذا است که بیش از ۱۵۰۰ رستوران خوب در شهر های گفته شده را تحت پوشش خود دارد؛ حالا سوال اینجاست که چرا باید از ریحون استفاده کنیم؟

ریحون، فودکورتی به وسعت یک شهر

به کمک ریحون، شما دیگر نیازی نیست که منوی ۱۰۰ ها رستوران را جمع آوری کنید یا برای دریافت بروزرسان از قیمت ها با رستوران ها تماس بگیرید؛ همچنین برای سفارش یا پیگیری ارسال غذا، نیازی به تماس با رستوران ها نیست؛ چرا که ریحون تمام این کار ها در کمتر از ۵ دقیق برای شما انجام می دهد. برای سفارش غذا از ریحون در شهر های تهران و کرج، تنها کافیست تا به وب سایت یا اپلیکیشن این سامانه مراجعه کنید و پس از کلیک روی دکمه مکان یابی یا وارد کردن محل مورد نظر، رستوران های اطراف خود را مشاهده کنید؛ در مرحله بعد از میان هزاران رستوران، می توانید غذا مورد نظر را انتخاب کنید و تنها با چند کلیک، سفارش آنلاین خود را ثبت کرده و آن را در محل مورد نظر دریافت کنید. از دیگر قابلیت های جالب سایت ریحون، امکان تفکیک کردن رستوران ها بر اساس نوع غذا است؛ برای مثال رستوران ها به دسته های پیتزایی، برگر، پلویی و غیره تقسیم بندی می شوند تا شما راحت تر و سریع تر غذا مورد نظر را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که رسیدن به کرج پایان راه ریحون نیست؛ چرا که در آینده بسیار نزدیک، شاهد حضور ریحون در دیگر شهر های کشور خواهیم بود.

مشاهده موضوع پیشنهادی  بیست قدم کوچک به منظور ایجاد تغییر در محیط برای تناسب اندام

 

سرویس سفارش آنلاین غذا در کرج ، ریحون | بهترین رستوران و فست فود ها
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

رضا در رشته‌ی مترجمی زبان انگلیسی تحصیل کرده و بیش از 4 سال سابقه نویسندگی حرفه‌ای در زمینه های مختلف مثل خودرو، بازی و غذا را دارد. از کودکی هم عاشق بازی‌های ویدیوی و مسابقات اتومبیل‌رانی بوده‌. زمان آزادش را صرف بازی و تیون کردن خودرو‌های مسابقه‌ای می‌کند. رضا سال‌ها World of Warcraft بازی کرده و طرفدار پروپاقرص بلیزارد و بازی‌های‌اش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*