ریحون و تولدی دیگر!

حدود 3 سال پیش بود که ریحون، با یک ایده ناب و دوست داشتنی، کار خود را در حوزه‌ی سفارش آنلاین غذا شروع کرد. شروع کار ریحون همزمان با طراحی لوگوی این شرکت به شکل 2 برگ قرار گرفته روی هم بود که رنگ سبز و بنفش آن هم از رنگ سبز ریحون گرفته شده بود. روزهای اول شروع کار ریحون، انرژی، انگیزه و کار زیاد بود و وقت کم؛ وقتی که برای ما خیلی اهمیت داشت؛ چرا که اهداف و ایده‌آل ما با چیزی که روز اول با آن رو‌به‌رو بودیم، یک دنیا با هم فاصله داشتند. دیری نگذشت عدد رستوران های ریحون از 100 به 1000 رسید؛ رشد 1000 درصدیی! آن هم در کمتر از 2 سال؛ چیزی بود که خوش‌بین‌ترین کاربران ریحون هم فکرش را نمی کردند. حالا بیشتر از 3 سال گذشته و ریحون بیش از 3500 رستوران دارد. 3500 تایی که روز به روز، بیشتر و بیشتر می شوند و این نشان از سرعت بسیار زیاد ریحون در راستای حرکت در مسیر رشد و گسترش فعالیت های خود دارد. برای ادامه حرکت در این پیشرفت سریع، ریحون نیاز به هماهنگی، تلاش و از همه مهم تر، ماهیت نزدیک تری به غذا دارد. بر همین اساس، ما تصمیم به تغییر نشان (لوگوی) ریحون گرفتیم. لوگویی که از نظر طراحی، معنا و مفهون، رابطه‌ی بسیار نزدیک تری با غذا و سلامتی دارد.

بشقاب، قاشق و چنگال، المان های اصلی غذا در سراسر جهان به ویژه ایران هستند. از سوی دیگر، تغییر رنگ‌های اصلی ریحون به قرمزدر کنار بنفش همیشگی، نشان از علاقه و عشق ریحون به غذا و سلامت غذا و همچنین کاربران و رستوران ها است. این دو ماهیت جدید و مهم، بدون شک مسیر حرکت سریع ریحون به سوی رشد و ترقی را هموار تر خواهد کرد. گفتنی است که ترکیب رنگ قرمز و بنفش، نشان از رشد، پیشرفت و پویایی دارند.

مشاهده موضوع پیشنهادی  سفارش آنلاین غذا | سفارش اینترنتی غذا | سفارش غذا در تهران و کرج

از همین حالا تا 25 اردیبهشت ماه، می توانید از اپلیکیشن و سایت ریحون سفارش خود را ثبت کرده و با استفاده از کد newlook ، سی‌درصد(30%) تخفیف تا سقف 10000 تومان دریافت کنید.

سال جدید، لوگوی جدید و ماهیت جدید، همه و همه نشان از انگیزه و تلاش ما برای ارایه خدمات بهتر به شما کاربران عزیز و همچنین حرکت با سرعت بیشتر در مسیر گسترش فعالیت و افزایش شهر های تحت پوشش ریحون دارد. رضایت ریحونیا (مشتری و رستوران) اولویت اول ماست.

با تشکر

ریحون؛ سامانه سفارش آنلاین غذا

ریحون و تولدی دیگر!
3 (60%) 2 vote[s]

رضا در رشته‌ی مترجمی زبان انگلیسی تحصیل کرده و بیش از 4 سال سابقه نویسندگی حرفه‌ای در زمینه های مختلف مثل خودرو، بازی و غذا را دارد. از کودکی هم عاشق بازی‌های ویدیوی و مسابقات اتومبیل‌رانی بوده‌. زمان آزادش را صرف بازی و تیون کردن خودرو‌های مسابقه‌ای می‌کند. رضا سال‌ها World of Warcraft بازی کرده و طرفدار پروپاقرص بلیزارد و بازی‌های‌اش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*