ریحون به شیراز رسید!

آیا تابه‌حال این موضوع فکر کرده‌اید که شاید بهتر بود بسیاری از کارهای روزمره، که وقت زیادی هم از ما می‌گیرند، از شکل سنتی خودشان خارج‌شده و تبدیل به یک فرآیند سریع‌تر و البته ساده‌تر شوند؟ این موضوع فکر بسیاری از مردم جامعه را مشغول کرده است؛ به‌طوری‌که امروزه شاهد راه‌اندازی و همه‌گیر شدن تعداد زیادی سامانه هوشمند هستیم که هرکدام در حوزه خود، کارهای روزمره ما را تبدیل به یک سری فعالیت الکترونیکی هوشمند کرده‌اند. برای مثال دیگر لازم نیست تا برای انجام یک تراکنش بانکی ساده، در صف‌های طولانی بانک وقت خود را تلف کنید؛ چراکه به کمک سامانه‌های تلفن‌بانک هوشمند، تنها با چند کلیک می‌توانید این کارها را به‌آسانی انجام دهید. یکی از اتفاق‌های خوب این نوع زندگی هوشمند، اضافه شدن سامانه‌های سفارش آنلاین غذا مثل ریحون است؛ به کمک ریحون شما دیگر نیازی به منوی کاغذی رستوران‌ها و تماس تلفنی ندارید؛ درنتیجه تنها با چند کلیک و در زمان کمتر از 2 دقیقه، می‌توانید به‌آسانی سفارش آنلاین غذای خود را ثبت کنید.

ریحون؛ تنها منویی که نیاز دارید!

سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون، همواره در مسیر رشد و پیشرفت قرار دارد؛ به‌طوری‌که این سامانه کار خود را از تهران آغاز کرده و در زمان بسیار کوتاهی، خدمات خود را در کلان‌شهرهای کرج، اصفهان و مشهد هم راه‌اندازی کرده است؛ حالا خبر خوب این‌که ریحون به‌تازگی به شهر شیراز رسیده است؛ درنتیجه کاربران خوب شیرازی ازاین‌پس می‌توانند از میان رستوران‌های محبوب شیراز، در کمتر از 2 دقیقه، سفارش غذای خود را به‌صورت آنلاین ثبت کنند. از رستوران‌های خوب و محبوب شیرازی در ریحون می‌توان به جیوانی، علی بابا، روته، شهر غذا، خانه کنتاکی، پیتزا پیتزا، لیلاوی و لاویا اشاره کرد. به خاطر داشته باشید که در ادامه حرکت ریحون در مسیر پیشرفت خود، شاهد حضور این سامانه در دیگر شهرهای کشور خواهیم بود.

 

امتیاز شما :

رضا در رشته‌ی مترجمی زبان انگلیسی تحصیل کرده و بیش از 4 سال سابقه نویسندگی حرفه‌ای در زمینه های مختلف مثل خودرو، بازی و غذا را دارد. از کودکی هم عاشق بازی‌های ویدیوی و مسابقات اتومبیل‌رانی بوده‌. زمان آزادش را صرف بازی و تیون کردن خودرو‌های مسابقه‌ای می‌کند. رضا سال‌ها World of Warcraft بازی کرده و طرفدار پروپاقرص بلیزارد و بازی‌های‌اش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*