سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون به اهواز رسید

ریحون به اهواز رسید

وقتی نیم نگاهی به جنوب ایران می کنیم، بدون شک شهر اهواز خود نمایی می کنه. شهری با مردم بسیار خون گرم، مهمان نواز و دوست داشتنی که زبان زد خاص و عام هستن. دلگرمی، وحدت یک پارچگی در مردم خون گرم اهواز کاملا محسوسه و کمتر کسی پیدا می شه که این مردم رو دوست نداشته باشه. در کنار همه این خوبی ها، آداب و رسوم غذایی مردم اهواز، خیلی خاص و جذابه؛ غذاهایی که عموما مزه تندی تو اون ها غالبه.

حالا خبر خوب برای مردم اهواز اینه که سامانه سفارش آنلاین غذای ریحون، به تازگی به شهر اهواز رسیده. به این معنی که مردم خون گرم اهواز، از این به بعد می تونن از بین 100 ها رستوران و فست فود های اهواز، غذاشون رو به آسونی انتخاب کنن و بعد از ثبت سفارش و پرداخت هزینه به صورت آنلاین، غذای خوشمزه‌شون رو تو محل دلخواه تحویل بگیرن. از رستوران های خوب اهواز تو ریحون میشه به ایمان، مادنا، ایران 14، چوبین، بخور بخور و کلبه اشاره کرد.

سرویس سفارش آنلاین غذا ریحون به اهواز رسید

از مزیت های مهم ریحون میشه به تنوع غذایی بسیار زیاد اشاره کرد؛ به طوری که شما می تونین هر نوع غذایی که دوست دارین مثل غذاهای محلی، کبابی، فست فود و غیره رو در کمتر از 2 دقیقه از طریق ریحون سفارش بدین. باید بگیم این پایان راه ریحون نیست و به زودی شاهد حضور ریحون در شهرهای دیگه ایران به خصوص شهر های جنوبی خواهیم بود.

سفارش آنلاین غذا در اهواز

رضا در رشته‌ی مترجمی زبان انگلیسی تحصیل کرده و بیش از 4 سال سابقه نویسندگی حرفه‌ای در زمینه های مختلف مثل خودرو، بازی و غذا را دارد. از کودکی هم عاشق بازی‌های ویدیوی و مسابقات اتومبیل‌رانی بوده‌. زمان آزادش را صرف بازی و تیون کردن خودرو‌های مسابقه‌ای می‌کند. رضا سال‌ها World of Warcraft بازی کرده و طرفدار پروپاقرص بلیزارد و بازی‌های‌اش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*