ریحون به اصفهان رسید!

امروزه شاهد گسترش سریع سامانه های هوشمند و اینترنتی هستیم؛ به طوری که بسیاری از کار های روزمره که شاید ساعت ها از ما وقت می گرفتند، تبدیل به یک سری فعالیت های اینترنتی شده اند که تنها در چند دقیقه انجام می شوند؛ برای مثال می توان به انجام فعالیت و تراکنش های بانکی، خرید شارژ یا بررسی و خرید کالا اشاره کرد که دیگر نیازی به رفتن به بازار های شهر برای خرید یک یا چند کالا نیست؛ چرا که می توانید کالای مورد نظر را به صورت اینترنتی بررسی کرده و آن را آنلاین سفارش دهید تا در محل مورد نظر دریافت کنید. یکی از اتفاق های خوب دنیای هوشمند، وجود سامانه های سفارش آنلاین غذا مثل ریحون است که کار سفارش غذا را بسیار آسان و سریع تر از روش سنتی و قدیمی اش کرده است.

ریحون-اصفهان

ریحون؛ تنها منویی که نیاز دارید

سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون، با بیش از 2000 رستوران خوب در شهر های تهران، پردیس، شهرری، دماوند، گیلاوند و کرج، با سرعت زیاد در حال حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه است؛ به طوری که سرویس و خدمات این سامانه هم­اکنون به شهر اصفهان رسیده است؛ در نتیجه از این پس کاربران اصفهانی هم می توانند از میان رستوران های خوب شهر اصفهان مثل برنسی، کترینگ ایران زمین، بی پلاس، براز، سالابر و کاردو، غذای خود را انتخاب کرده و تنها با چند کلیلک و در کمتر از 2 دقیقه، سفارش آنلاین خود را ثبت کرده و آن را در آدرس مورد نظر تحویل بگیرند. از قابلیت های بسیار مهم و کاربردی ریحون، می توان به عدم نیاز به منوی کاغذی رستوران ها اشاره کرد؛ بدین معنا که دیگر نیازی نیست که منوی کاغذی صدها رستوران را جمع آوری کنید تا برای سفارش غذا وقت زیادی از شما به هنگام بررسی و انتخاب غذا گرفته شود؛ به کمک ریحون، منوی بیش از 2000 رستوران به همراه عکس در یک قاب در اختیار شما قرار می گیرد. گفتنی است که این پایان راه نیست و به زودی شاهد حضور پررنگ ریحون در دیگر شهر های کشور خواهیم بود.

مشاهده موضوع پیشنهادی  برگزیده جشنواره وب و موبایل ایران به انتخاب داوران بهترین سایت سفارش غذا ٬ ریحون

 

امتیاز شما :

رضا در رشته‌ی مترجمی زبان انگلیسی تحصیل کرده و بیش از 4 سال سابقه نویسندگی حرفه‌ای در زمینه های مختلف مثل خودرو، بازی و غذا را دارد. از کودکی هم عاشق بازی‌های ویدیوی و مسابقات اتومبیل‌رانی بوده‌. زمان آزادش را صرف بازی و تیون کردن خودرو‌های مسابقه‌ای می‌کند. رضا سال‌ها World of Warcraft بازی کرده و طرفدار پروپاقرص بلیزارد و بازی‌های‌اش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*