Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
رستوران دهکده پروتئین معرفی و رستوران گردی  ٬بهترین رستوران ها

سوسیس و کالباس از اون دسته خوراکی‌هایی هستن که ما خیلی دوست داریم، اما همیشه این نگرانی وجود داره که ممکنه غذای سالمی نباشه و مطمئن نیستیم که دقیقا از چه موادی درست شده. دهکده پروتئین جاییه که ما با خیال راحت می‌تونیم سوسیس و کالباس بخریم و دیگه نگران نباشیم، چون اونجا انواع گوشت قرمز و مرغ باکیفیت موجوده و فرآیند درست شدن سوسیس و کالباس به طور مستقیم و در حضور مشتری انجام می‌شه.

ما تو ریحونگردی این هفته به دهکده پروتئین تو خیابون شریعتی رفتیم واین دفعه علاوه بر تست غذا، تو تهیه و آماده‌سازی هم کمک کردیم که برامون یه تجربه جالب و جدید بود. تو دهکده پروتئین اولین قدم برای تهیه سوسیس و کالباس انتخاب گوشت و جدا کردن چربی‌هاشه. بعد از تکه کردن، گوشت‌ها رو تو چرخ گوشت می‌ریزن و گوشت چرخ شده رو به همراه ادویه وارد دستگاه مخصوص می‌کنن. توی این دستگاه گوشت تبدیل به خمیر می‌شه و بعد وارد دستگاه پخت با بخار می‌شه و در نهایت به شکل سوسیس درمیاد.  یکی دیگه از خوبی‌های محصولات دهکده پروتئین اینه که مواد نگهدارنده نداره؛ پس مراقب باشید هر زمانی که از اینجا خرید کردین، طولانی مدت تو یخچال نگه ندارین و فریزش کنین. اگه هوس سوسیس و کالباس کردین، قطعا دهکده پروتئین می‌تونه بهترین گزینه براتون باشه. در ضمن می‌تونین با ریحون از دهکده سفارش بدین و در کنارش نون و خیارشور و مخلفات دیگه هم انتخاب کنین.

رضا در رشته‌ی مترجمی زبان انگلیسی تحصیل کرده و بیش از 4 سال سابقه نویسندگی حرفه‌ای در زمینه های مختلف مثل خودرو، بازی و غذا را دارد. از کودکی هم عاشق بازی‌های ویدیوی و مسابقات اتومبیل‌رانی بوده‌. زمان آزادش را صرف بازی و تیون کردن خودرو‌های مسابقه‌ای می‌کند. رضا سال‌ها World of Warcraft بازی کرده و طرفدار پروپاقرص بلیزارد و بازی‌های‌اش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*