بررسی و پیش نمایش بازی Red Dead Redemption 2

آیا از طرفداران بازی Red Dead Redemption 2 هستید ؟؟

این روز ها در دنیای بازی های رایانه ای و ویدیویی، اتفاق های عجیبی در حال رخ دادن است. نسل جدید مجموعه بازی God of War با کلی تغییر در محیط و روند بازی، دوباره متولد شده و جهان کریتوس را با موفقیت تمام و کمال دگرگون می کند. سالی که شاید در آن شاهد عرضه قسمت دوم از شاهکار The Last of Us باشیم. در کنار همه این ها، اتفاقی بزرگ تر از این حرف ها به زودی در راه است که قرار است حال همه گیمر ها و صنعت بازی های رایانه ای و ویدیویی را دست خوش تغییرات زیادی کند. این اتفاق چیزی نیست جز عرضه قسمت دوم از مجموعه شاهکار Red Dead Redemption در 4 ام آبان ماه سال جاری که همه منتظر آن هستیم. شرکت سازنده این بازی یعنی راکستار گیمز، بازی بد یا حتی معمولی ساختن را بلد نیست. تک تک بازی های این شرکت بزرگ، در نوع خود یک شاهکار به تمام معنا بوده و صنعت بازی هایی ویدیویی را تکان داده است. پس از موفقیت های قسمت اول این بازی، راکستار تصمیم به ساخت دنباله این مجموعه تحت عنوان Red Dead Redemption 2 گرفت. عنوانی که به هنگام معرفی در سراسر جهان کلی سرو صدا کرد و مثل یک بمب همه جا ترکید. از زمان معرفی این بازی تا آخرین تریلیر منتشر شده از آن، همه جا صحبت از چگونگی روند داستان، روند بازی، و شکل اتصال داستان به قسمت اول بود. صحبت هایی که با انتشار 3 تریلر از بازی، به بسیاری از سوال ها پاسخ داده شد.  بازی یک پیش‌درآمد از داستان نسخه قبلی است؛ جایی که شاهد بی‌رحمی‌های افراد داچ از جمله خود جان‌ مارستون هستیم. اما این قصه در قسمت دوم چگونه روایت خواهد شد برای همه سوال است.

بررسی و پیش نمایش بازی Red Dead Redemption 2

سفری به گذشته

در این قسمت از بازی، قرار نیست ادامه داستان شماره 1 را دنبال کنیم. چراکه زمان به عقب برگشته و ما روایت داستان جوانی های داچ ون در لیند، کسی که گروه داچ را تشکیل داد را دنبال خواهیم کرد. این که چقدر به عقب بر می گردیم هنوز مشخص نیست. اما آنطور که پیداست درست به جایی سفر می کنیم که گروه داچ در حال شکل گیری است. کاراکتر اصلی بازی شخصی به نام آرتور مورگان خواهد بود. کسی که یکی از اعضای گروه داچ بوده و اخلاق بسیار خشنی هم دارد. تازه بودن شخصیت اصلی بازی، با خود قصه های پنهان جدیدی را به همراه دارد که این موضوع می تواند جذابیت بازی را دو چندان کند. همچنین می‌توان این انتظار را داشت که شاهد شخصیت‌های قابل بازی دیگری هم در Red Dead Redemption II باشیم.

بررسی و پیش نمایش بازی Red Dead Redemption 2

جهانی بزرگ تر از همیشه

Red Dead Redemption II یک بازی اکشن نقش آفرینی جهان باز است که آزادی عمل های بسیار زیادی به شما می دهد. آنطور که پیداست، جهان بازی در مقایسه با قسمت اول بزرگ تر شده و حزئیات محیط به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. در کنار ماموریت های اصلی بازی، شما همچنان این آزادی عمل را دارید تا در جهان بازی گشت و گذار کرده و به انجام ماموریت های فرعی و جست جو در محیط فوق العاده جذاب بازی بپردازید. تنوع در اصلحه، ماموریت ها، تصیمیم گیری ها در روند بازی، و حتی دیالوگ های ماندگار، همه و همه در کنار هم جمع شدند تا یک تجربه ناب و دوست داشتنی از یک بازی اکشن جهان باز نقش آفرینی را برای شما به ارمغان آورند. دوئل های تک به تک، درگیری های انفرادی، از دیگر جذابیت های روند بازی هستند که به شکلی خیلی دقیق طراحی شده اند. آن طور که پیداست، در Red Dead Redemption 2، شما با یک شاهکار و یک جهش در صنعت بازی های رایانه ای و ویدیویی رو به رو هستید. جایی که قرار است نوآوری های جدیدی در گرافیک، داستان سرایی، روند بازی، مکانیک ها جذاب و بسیاری موارد دیگر برای شما به نمایش گذاشته شود.

بررسی و پیش نمایش بازی Red Dead Redemption 2

تنها کافیست تا 4 ام آبان ماه صبر کرده تا شاهکاری دیگر از راسکتار را تجربه کنید. شاهکاری که قرار است برای کنسول های نسل هشتمی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه شود. قطعا کسانی که قسمت اول این مجموعه را تجربه کرده اند؛ به صربانه منتظر بازی کردن این شاهکار هستند.

بررسی و پیش نمایش بازی Red Dead Redemption 2
5 (100%) 1 vote[s]

رضا در رشته‌ی مترجمی زبان انگلیسی تحصیل کرده و بیش از 4 سال سابقه نویسندگی حرفه‌ای در زمینه های مختلف مثل خودرو، بازی و غذا را دارد. از کودکی هم عاشق بازی‌های ویدیوی و مسابقات اتومبیل‌رانی بوده‌. زمان آزادش را صرف بازی و تیون کردن خودرو‌های مسابقه‌ای می‌کند. رضا سال‌ها World of Warcraft بازی کرده و طرفدار پروپاقرص بلیزارد و بازی‌های‌اش است.

1 comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*