Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
آگهی استخدام persona در ریحون، بیا ریحون

آگهی استخدام Persona در ریحون

سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون، به دنبال یک شخصیت (Persona) می گرده که در ساخت تمام ویدیوها و نقد و بررسی رستوران‌ها حضور داشته باشد. همان‌طور که در پست اینستاگرام ریحون مشاهده کردید، برای این کار تنها کافیست یک ویدیو جذاب با موضوع غذا از خودتون درست کنید و آن را در صفحه اینستاگرام شخصی خود پست کنید و از هشتگ #بیاریحون هم استفاده کنید.

ریحون پس از بررسی همه ویدیوها، بهترین‌ها رو انتخاب میکنه و برای استخدام در شرکت با آن‌ها مصاحبه حضوری انجام خواهد داد. پس از مصاحبه حضوری، کسانی که شرایط مناسب با ریحون را داشته باشند؛ به‌صورت قرارداد تمام‌وقت در ریحون استخدام می‌شوند.

شرایط کاری در ریحون به شرح زیر است:

استخدام پس از مصاحبه حضوری

بیمه از روز اول کاری

همکاری تمام‌وقت

حقوق و مزایا مناسب

محل کار در تهران

آگهی استخدام persona در ریحون، بیا ریحون
4 (80%) 1 vote

رضا در رشته‌ی مترجمی زبان انگلیسی تحصیل کرده و بیش از 4 سال سابقه نویسندگی حرفه‌ای در زمینه های مختلف مثل خودرو، بازی و غذا را دارد. از کودکی هم عاشق بازی‌های ویدیوی و مسابقات اتومبیل‌رانی بوده‌. زمان آزادش را صرف بازی و تیون کردن خودرو‌های مسابقه‌ای می‌کند. رضا سال‌ها World of Warcraft بازی کرده و طرفدار پروپاقرص بلیزارد و بازی‌های‌اش است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*